ColorJet راه حل چاپ پایدار را در ITME 2022 هند معرفی می کند.

بیش از یک دهه است که گروه Color jet خود را متعهد به تولید محصولات پایدار کرده است. این شرکت اماده است تا راه حل چاپ رنگدانه پایدار خود سری  Earth را در ITME 2022 هند رونمایی کند. سری ColorJet’s Earth یک راه حل پیچیده چاپ پایدار در بخش چاپ دیجیتال منسوجات است. فرآیند جدید منجر به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی شده و مزیت رقابتی را در دسته چاپ مستقیم بر روی پارچه پایدار ایجاد می کند.

جوهر پیگمنت تخصصی ColorJet  با بیندر، راه حل سبزتری را در چاپ دیجیتال منسوجات ارائه می دهد. پلیمریزاسیون در 160 درجه پس از چاپ، ثبات رنگ و کیفیت چاپ عالی را با ظرفیت تولید خطی 2500 متری در روز فراهم می آورد. سری Earth در سه مدل ارائه می شود: 32، 16 و 8 جوهر افشان با هدهای چاپ کونیکا مینولتا با ترکیبی از سه فناوری جدید: Kiloton، Purge Plus و Osci Plus.

فناوری Purge Plus، حذف حباب‌های هوا را از هدهای پرینتر تضمین می کند و به صرفه جویی تقریبا 3-4 درصد از کل جوهر مورد استفاده در فرآیند چاپ کمک می کند. Kiloton، طول عمر هد چاپ را به میزان قابل توجهی تا سه سال افزایش داده است.

غلتک‌های دقیق  Osci plus، برای کنترل کشش بسیار کارآمد است و با الهام از موفقیت راه حل‌های رنگدانه و با موفقیت در سراسر جهان از جمله: هند، آلمان، برزیل، ویتنام، پاکستان و سایر خوشه‌های پیشرو در نساجی فعالیت می کند.  سری Colorjet Earth، راه حل‌های چاپ پایدار در منسوجات برای پوشاک، لباس کودکان اثاثیه منزل و بسیاری از بخش‌های دیگر را فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.