namad-parda-logo

تاریخچه و معرفی فعالیت‌های شرکت نماد پردا
شرکت فنی و مهندسی نماد پردا با هدف فعالیت در زمینه‌های مختلف مهندسی برق و کامپیوتر در سال ۱۳۷۱ تأسیس گردید. طی چندین سال تلاش، موفق به ساخت سیستم‌های اتوماسیون صنعتی با بهره گیری از فناوری روز الکترونیک و کامپیوتر شد.
فعالیت عمده شرکت با استفاده از تیم فنی مجرب در این مدت شامل طراحی و پیاده سازی سیستم های اتوماسیون صنعتی از جمله کنترل کوره های عملیاتی ، سیستم کنترل دمای سالن های مرغداری ، سیستم احضار پرستار تجهیزات بیمارستانی و بار کدینگ انبار قطعات و محصول می باشد.
این شرکت طراحی و ساخت سیستم ژاکارد کامپیوتری را در سال ۱۳۷۵ آغاز نمود و پس از ۳ سال فعالیت تحقیقاتی بعنوان اولین سازنده موفق این سیستم در ایران نخستین نمونه آن را در سال ۱۳۷۸ نصب و راه اندازی نمود.
همچنین شرکت نمادپردا در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت گواهی فعالیت صنعتی و جواز تاسیس واحد خدمات مهندسی از وزارت صنایع گردید و با توجه به فعالیت اصلی این شرکت از آن تاریخ در زمینه نساجی ، عضویت انجمن صنایع نساجی را دریافت نمود.
شرکت نمادپردا پس از نصب و راه اندازی تعدادی سیستم ژاکارد کامپیوتری توفیق دریافت تاییدیه از شرکت های معتبر فرش ماشینی از جمله شرکت فرش یزد (۱۳۷۵) ، شرکت رسول اصفهان ( قالی سلیمان)( ۱۳۸۱)، شرکت ارمغان شیراز( پاوان)(۱۳۸۱)، شرکت شرکت ابریشم شمال(۱۳۸۲) ، شرکت ستاره کویر یزد (۱۳۸۲) و … را داشته است.

ارتباط با ما
نشانی دفتر مرکزی:
تهران–، خيابان پاسداران ، نگارستان يكم ، شماره۱۳
تلفن:
۲۲۸۵۵۷۰۶ – ۰۲۱
۲۲۸۵۸۰۶۹ – ۰۲۱
فكس:
۲۲۸۵۹۰۵۲ – ۰۲۱
________________________________________
دفتر كاشان:
تلفن:
خدمات:۰۹۱۳۲۷۷۶۶۹۶
هماهنگی اداری: ۰۹۱۳۳۶۲۳۷۰۲
________________________________________
ايميل:
اطلاعات عمومی: info@namadparda.com
فروش: sales@namadparda.com
خدمات: services@namadparda.com
مدیریت: m-sharifi@namadparda.com
بازرگانی: s-salamat@namadparda.com
وب سایت شرکت: www.namadparda.com